Navigation
Spring voorbij navigatie
Home
Competitie
Beker
Single
DVS
Links
Home
Single
Gesloten Individueel Recreatieklasse
Gesloten Individueel Superklasse
Ranking
DVS
History
Selecteer competitie
Privacy/AVG
Hall of Fame
Club van 170
Captainsmap
Reglement
Formulieren
Dartcafés
Teams
Teamcaptains
Wie wat waar
Statistieken
Fotoboek
180 competitie
Naam
Team
Aantal
1.
Raymon Dijkman
Boekanier 2
12
2.
Jacco ten Veen
Zwetser 1
5
3.
Jordi Flobbe
Karrekote
5
4.
Ronald van den Hof
De Moat'n
5
5.
Patrick Dobma
De Stonnies
5
6.
Leonard van den Heuvel
Zwetser 3
5
7.
Brian Slagter
PM Darts
4
8.
Andre Mintjes
Krolsbergen 1
4
9.
Patrick Berghuijs
Krolsbergen 1
4
10.
Martijn Lageweg
Krolsbergen 1
4
11.
Wouter van der Vegt
Krolsbergen 1
4
12.
Alex Kleinsmit
Krolsbergen 1
4
13.
Erik Klaver
Zwetser 1
4
14.
Gert Herms
PM Darts
4
15.
Jeffrey van der Zandt
Boekanier 2
3
16.
Jan Pieter van der Vegt
Krolsbergen 1
3
17.
Robert Struik
De Stonnies
3
18.
Fons Fennis
Zwetser 3
3
19.
Robert Eleveld
Zwetser 3
3
20.
John Michael Verheij
't Lamme Handje
2
21.
Joey de Vries
Het Kantoor
2
22.
Pieter Colijn
De Stonnies
2
23.
Maurice de Graaf
Krolsbergen 1
2
24.
Kevin Veenstra
PM Darts
2
25.
Bram Pouwels
Tropical Darters
2
26.
Pieter Bloksma
PM Darts
2
27.
Rene Rook
Mik 'm dr in 3
2
28.
Sebastiaan Rink
Bully
2
29.
John Schonewille
Karre 6
2
30.
Bert Munsterman
Bam Jonguh
2
31.
Berrie van der Linde
Mik 'm dr in
2
32.
Bert Dokter
Zwetser 4
2
33.
Martijn Mattijssen
Karrekote
2
34.
Arne Hogenkamp
Mik 'm dr in
2
35.
Chris Boxum
Mik 'm dr in
2
36.
Bennie Rook
Mik 'm dr in
1
37.
Willian Uiterwijk
Karrekote
1
38.
Klaas Veenstra
Zwetser 1
1
39.
Johnny Dekker
Zwetser 1
1
40.
Rino Thalen
Zwetser 4
1
41.
Sander Boers
De Moat'n
1
42.
Kevin Vermaning
De Moat'n
1
43.
Christiaan de Jong
De Moat'n
1
44.
Joel Feenstra
De Moat'n
1
45.
Martin Nijmijer
Bam Jonguh
1
46.
Martijn van de Wetering
Mik 'm dr in 3
1
47.
Michael Day
Karre 6
1
48.
Jeffrey van het Meer
PM Darts
1
49.
Daan Bouma
Carambardarters
1
50.
Henk Oost
Karre 6
1
51.
Rinke Dekker
Karre 6
1
52.
Mike Everts
Boekanier 2
1
53.
Johan Jordens
Mik 'm dr in 2
1
54.
Ramon Sommer
Boek 2
1
55.
Robert de Boer
Boek 2
1
56.
Dennis Bijlsma
Boek 2
1
57.
Patrick Menger
Mik 'm dr in 4
1
58.
Hoege Heetebrij
Mik 'm dr in 4
1
59.
Patrick Heite
Mik 'm dr in 6
1
60.
Tim Nieborg
Mik 'm dr in 6
1
61.
Peter Sloot
Krolsbergen 3
1
62.
Stefan van der Veen
Ehm Pijltje Gooien
1
63.
Dennis ten Wolde
Ehm Pijltje Gooien
1
64.
Fedde de Vries
Krolsbergen 2
1
65.
Frank Kleinsmit
Krolsbergen 2
1
66.
Albert de Hoop
Krolsbergen 2
1
67.
Arjan Boxem
't Lamme Handje
1
68.
Roy de Jonge
De Stonnies
1
69.
Niels Kuilder
Zwetser 3
1
70.
Harm-Jan van Rosmalen
Zwetser 3
1
71.
Pascal de Lange
Zwetser 3
1
even geduld, pagina wordt geladen...
Programma van maart
29
Ranking - Avond 5
Programma van april
3
Individueel - Voorronde 1
24
Individueel - Voorronde 2
26
Ranking - Avond 6
Programma van mei
3
Karre Cup (beker) - Finale avond
10
Open Oldemarkt - Koppel
15
Individueel - Voorronde 3
31
Ranking - Finale avond
Programma van juni
5
Individueel - Voorronde 4
7
Finale avond individueel + prijsuitreikingen
complete agenda
Sponsors