High finish competitie

 NaamTeamHoogste finish
1. Edwin Harms Ehm Pijltje Gooien 160
2. Raymon Dijkman Boekanier 2 157
3. Robbie Bul De Stonnies 155
4. John Michael Verheij 't Lamme Handje 154
5. Berrie van der Linde Mik 'm dr in 152
6. Niels Kuilder Zwetser 3 150
7. Patrick Heite Mik 'm dr in 6 150
8. Robert Struik De Stonnies 146
9. Ronald van den Hof De Moat'n 145
10. Patrick Dobma De Stonnies 144
11. Pieter Veter Zwetser 1 136
12. Gert Herms PM Darts 136
13. Bert Dokter Zwetser 4 134
14. Bas Rook Mik 'm dr in 2 130
15. Jan Pieter van der Vegt Krolsbergen 1 128
16. Martijn Mattijssen Karrekote 128
17. Leonard van Dijk Krolsbergen 2 127
18. Chris Boxum Mik 'm dr in 126
19. Johan Jordens Mik 'm dr in 2 125
20. Tim Nieborg Mik 'm dr in 6 125
21. Freddy Pees Ehm Pijltje Gooien 124
22. Klaas Veenstra Zwetser 1 124
23. Raymond de Jonge De Lamme Pijltjes 122
24. Bert Dokter Zwetser 4 121
25. Dennis van Benthem Mik 'm dr in 5 120
26. Jordi Flobbe Karrekote 120
27. Niek Tuin Mik 'm dr in 5 118
28. John Michael Verheij 't Lamme Handje 118
29. Patrick Dobma De Stonnies 117
30. Raymon Dijkman Boekanier 2 117
31. Michael Day Karre 6 116
32. Raymon Dijkman Boekanier 2 115
33. Hoege Heetebrij Mik 'm dr in 4 115
34. Arjan Rook Mik 'm dr in 5 113
35. Frank Kleinsmit Krolsbergen 2 112
36. John Heetebrij Mik 'm dr in 6 112
37. Bert Munsterman Bam Jonguh 112
38. Dennis Bijlsma Boek 2 112
39. Patrick Dobma De Stonnies 112
40. Martijn Plat Karre 6 112
41. Ronald van den Hof De Moat'n 112
42. Miles de Vries Zwetser Kings 111
43. Niek Tuin Mik 'm dr in 5 110
44. Jordi Flobbe Karrekote 110
45. Jacco ten Veen Zwetser 1 110
46. Niels Kuilder Zwetser 3 110
47. Rene Rook Mik 'm dr in 3 109
48. Jan Wardenier Ehm Pijltje Gooien 107
49. Mathijs Hof Krolsbergen 3 107
50. Jeffrey van der Zandt Boekanier 2 107
51. Bart van de Wetering Mik 'm dr in 107
52. Wouter van der Vegt Krolsbergen 1 106
53. Jeffrey van het Meer PM Darts 106
54. Christiaan de Jong De Moat'n 106
55. Johnny de Bone Carambardarters 106
56. Albert Jan Holman Boekanier 2 105
57. Jeffrey van het Meer PM Darts 105
58. Raymon Hoomoedt PM Darts 104
59. John Michael Verheij 't Lamme Handje 104
60. Michael Day Karre 6 103
61. Henk Oost Karre 6 103
62. Bert Munsterman Bam Jonguh 102
63. Leonard van den Heuvel Zwetser 3 102
64. Wesley Barelds De Moat'n 102
65. Jacco ten Veen Zwetser 1 102
66. Ralph van der Kaap Mik 'm dr in 2 102
67. Daan Bouma Carambardarters 101
68. Rene Rook Mik 'm dr in 3 100
69. Michel Prins Bully 100
70. Albert de Hoop Krolsbergen 2 100
71. Ronald van den Hof De Moat'n 100
72. Albert Jan Holman Boekanier 2 100
73. Jeffrey van der Zandt Boekanier 2 100
74. Niels Kuilder Zwetser 3 100
75. Robert Eleveld Zwetser 3 100

Programma van april

1 Competitie
8 Singles: Gesloten Individueel Recreatieklasse
8 Singles: Gesloten Individueel Superklasse
10 Singles: Ranking
15 Competitie
22 Competitie
29 Beker

Programma van mei

6 Competitie
8 Beker
13 Competitie
15 Singles: Ranking
20 Singles: Gesloten Individueel Recreatieklasse
20 Singles: Gesloten Individueel Superklasse

Programma van juni

5 Singles: Gesloten Individueel Recreatieklasse
5 Singles: Gesloten Individueel Superklasse
complete agenda

Sponsors