Programma: Tweede Divisie

Hieronder het programma dat nog gespeeld moet worden.

Selecteer team:

DatumTijdTeam ATeam BLocatie
21-2-201819:30 Carambardarters No Fear Caram-bar
21-2-201819:30 Krolsbergen 2 Boek 2 Krolsbergen
21-2-201819:30 Bam Jonguh Zwetser Kings Magic Balls
7-3-201819:30 Krolsbergen 2 Bam Jonguh Krolsbergen
7-3-201819:30 De Sjonnies Carambardarters De Zwetser
7-3-201819:30 Boek 2 Zwetser Kings De Boekanier
21-3-201819:30 Zwetser Kings De Sjonnies De Zwetser
21-3-201819:30 Krolsbergen 2 No Fear Krolsbergen
21-3-201819:30 Boek 2 Carambardarters De Boekanier
28-3-201819:30 No Fear Zwetser Kings Diamonds
28-3-201819:30 De Sjonnies Krolsbergen 2 De Zwetser
28-3-201819:30 Carambardarters Bam Jonguh Caram-bar
11-4-201819:30 Boek 2 De Sjonnies De Boekanier
11-4-201819:30 Bam Jonguh No Fear Magic Balls
11-4-201819:30 Carambardarters Zwetser Kings Caram-bar
18-4-201819:30 Carambardarters Krolsbergen 2 Caram-bar
18-4-201819:30 De Sjonnies Bam Jonguh De Zwetser
18-4-201819:30 No Fear Boek 2 Diamonds
9-5-201819:30 De Sjonnies No Fear De Zwetser
9-5-201819:30 Krolsbergen 2 Zwetser Kings Krolsbergen
9-5-201819:30 Boek 2 Bam Jonguh De Boekanier
16-5-201819:30 No Fear Carambardarters Diamonds
16-5-201819:30 Boek 2 Krolsbergen 2 De Boekanier
16-5-201819:30 Zwetser Kings Bam Jonguh De Zwetser
23-5-201819:30 Bam Jonguh Krolsbergen 2 Magic Balls
23-5-201819:30 Carambardarters De Sjonnies Caram-bar
23-5-201819:30 Zwetser Kings Boek 2 De Zwetser

Programma van februari

21 Competitie
24 Koppel Toernooi De Koperberg
28 Beker

Programma van maart

7 Competitie
14 Singles: Gesloten Individueel Recreatieklasse
14 Singles: Gesloten Individueel Superklasse
21 Competitie
23 Singles: Ranking
28 Competitie

Programma van april

4 Beker
7 Koppeltoernooi De Korf
11 Competitie
18 Competitie
20 Singles: Ranking
24 Singles: Gesloten Individueel Superklasse
25 Singles: Gesloten Individueel Recreatieklasse

Programma van mei

9 Competitie
11 Beker
16 Competitie
complete agenda

Sponsors