Programma: Derde Divisie

Hieronder het programma dat nog gespeeld moet worden.

Selecteer team:

DatumTijdTeam ATeam BLocatie
17-1-201819:30 Het Lamme Pijltje Woldsiders 1 De Waterlelie
7-2-201819:30 Bully Mik 'm dr in 3 De Boekanier
21-2-201819:30 Madhouse Mik 'm dr in 3 De Boekanier
21-2-201819:30 Bully Mik 'm dr in 2 De Boekanier
21-2-201819:30 Ehm Pijltje Gooien Het Lamme Pijltje De Zwetser
7-3-201819:30 Mik 'm dr in 3 Woldsiders 1 Het Wapen van Utrecht
7-3-201819:30 Mik 'm dr in 2 Het Lamme Pijltje Het Wapen van Utrecht
7-3-201819:30 Bully Ehm Pijltje Gooien De Boekanier
21-3-201819:30 Mik 'm dr in 2 Mik 'm dr in 3 Het Wapen van Utrecht
21-3-201819:30 Woldsiders 1 Het Lamme Pijltje De Wielewaal
21-3-201819:30 Bully Madhouse De Boekanier
28-3-201819:30 Mik 'm dr in 3 Ehm Pijltje Gooien Het Wapen van Utrecht
28-3-201819:30 Madhouse Het Lamme Pijltje De Boekanier
28-3-201819:30 Woldsiders 1 Bully De Wielewaal
11-4-201819:30 Het Lamme Pijltje Mik 'm dr in 3 De Waterlelie
11-4-201819:30 Mik 'm dr in 2 Woldsiders 1 Het Wapen van Utrecht
11-4-201819:30 Ehm Pijltje Gooien Madhouse De Zwetser
18-4-201819:30 Woldsiders 1 Ehm Pijltje Gooien De Wielewaal
18-4-201819:30 Madhouse Mik 'm dr in 2 De Boekanier
18-4-201819:30 Mik 'm dr in 3 Bully Het Wapen van Utrecht
9-5-201819:30 Ehm Pijltje Gooien Mik 'm dr in 2 De Zwetser
9-5-201819:30 Woldsiders 1 Madhouse De Wielewaal
9-5-201819:30 Bully Het Lamme Pijltje De Boekanier
16-5-201819:30 Mik 'm dr in 3 Madhouse Het Wapen van Utrecht
16-5-201819:30 Mik 'm dr in 2 Bully Het Wapen van Utrecht
16-5-201819:30 Het Lamme Pijltje Ehm Pijltje Gooien De Waterlelie
23-5-201819:30 Woldsiders 1 Mik 'm dr in 3 De Wielewaal
23-5-201819:30 Het Lamme Pijltje Mik 'm dr in 2 De Waterlelie
23-5-201819:30 Ehm Pijltje Gooien Bully De Zwetser

Programma van februari

21 Competitie
24 Koppel Toernooi De Koperberg
28 Beker

Programma van maart

7 Competitie
14 Singles: Gesloten Individueel Recreatieklasse
14 Singles: Gesloten Individueel Superklasse
21 Competitie
23 Singles: Ranking
28 Competitie

Programma van april

4 Beker
7 Koppeltoernooi De Korf
11 Competitie
18 Competitie
20 Singles: Ranking
24 Singles: Gesloten Individueel Superklasse
25 Singles: Gesloten Individueel Recreatieklasse

Programma van mei

9 Competitie
11 Beker
16 Competitie
complete agenda

Sponsors