Programma: Vierde Divisie

Hieronder het programma dat nog gespeeld moet worden.

Selecteer team:

DatumTijdTeam ATeam BLocatie
24-1-201819:30 Musketiers Magic Bulls De Boekanier
31-1-201819:30 Magic Bulls Mik 'm dr in 6 Magic Balls
21-2-201819:30 Zwetser 4 Magic Bulls De Zwetser
21-2-201819:30 Mik 'm dr in 6 Musketiers Het Wapen van Utrecht
21-2-201819:30 Disqualified Jammer joh De Karre
7-3-201819:30 Disqualified Mik 'm dr in 6 De Karre
7-3-201819:30 Zwetser 4 Buccaneers De Zwetser
7-3-201819:30 Musketiers Jammer joh De Boekanier
21-3-201819:30 Jammer joh Zwetser 4 De Zwetser
21-3-201819:30 Magic Bulls Disqualified Magic Balls
21-3-201819:30 Musketiers Buccaneers De Boekanier
28-3-201819:30 Zwetser 4 Mik 'm dr in 6 De Zwetser
28-3-201819:30 Buccaneers Disqualified De Boekanier
28-3-201819:30 Magic Bulls Musketiers Magic Balls
11-4-201819:30 Musketiers Zwetser 4 De Boekanier
11-4-201819:30 Mik 'm dr in 6 Magic Bulls Het Wapen van Utrecht
11-4-201819:30 Jammer joh Buccaneers De Zwetser
18-4-201819:30 Magic Bulls Jammer joh Magic Balls
18-4-201819:30 Buccaneers Mik 'm dr in 6 De Boekanier
18-4-201819:30 Zwetser 4 Disqualified De Zwetser
9-5-201819:30 Mik 'm dr in 6 Jammer joh Het Wapen van Utrecht
9-5-201819:30 Magic Bulls Buccaneers Magic Balls
9-5-201819:30 Musketiers Disqualified De Boekanier
16-5-201819:30 Magic Bulls Zwetser 4 Magic Balls
16-5-201819:30 Musketiers Mik 'm dr in 6 De Boekanier
16-5-201819:30 Jammer joh Disqualified De Zwetser
23-5-201819:30 Mik 'm dr in 6 Disqualified Het Wapen van Utrecht
23-5-201819:30 Buccaneers Zwetser 4 De Boekanier
23-5-201819:30 Jammer joh Musketiers De Zwetser

Programma van februari

21 Competitie
24 Koppel Toernooi De Koperberg
28 Beker

Programma van maart

7 Competitie
14 Singles: Gesloten Individueel Recreatieklasse
14 Singles: Gesloten Individueel Superklasse
21 Competitie
23 Singles: Ranking
28 Competitie

Programma van april

4 Beker
7 Koppeltoernooi De Korf
11 Competitie
18 Competitie
20 Singles: Ranking
24 Singles: Gesloten Individueel Superklasse
25 Singles: Gesloten Individueel Recreatieklasse

Programma van mei

9 Competitie
11 Beker
16 Competitie
complete agenda

Sponsors