Programma: Vierde Divisie

Hieronder het programma dat nog gespeeld moet worden.

Selecteer team:

DatumTijdTeam ATeam BLocatie
12-9-201819:30 Mik 'm dr in 5 Krolsbergen 3 Het Wapen van Utrecht
17-10-201819:30 Buccaneers Mik 'm dr in 3 De Boekanier
31-10-201819:30 Musketiers Buccaneers De Boekanier
31-10-201819:30 Disqualified Rock 'n Rule De Karre
31-10-201819:30 Mik 'm dr in 5 Mik 'm dr in 3 Het Wapen van Utrecht
31-10-201819:30 Niet te Pijlen Krolsbergen 3 De Waterlelie
7-11-201819:30 Rock 'n Rule Musketiers Caram-bar
7-11-201819:30 Buccaneers Disqualified De Boekanier
7-11-201819:30 Krolsbergen 3 Mik 'm dr in 5 Krolsbergen
7-11-201819:30 Mik 'm dr in 3 Niet te Pijlen Het Wapen van Utrecht
14-11-201819:30 Buccaneers Niet te Pijlen De Boekanier
14-11-201819:30 Rock 'n Rule Mik 'm dr in 5 Caram-bar
14-11-201819:30 Disqualified Mik 'm dr in 3 De Karre
14-11-201819:30 Krolsbergen 3 Musketiers Krolsbergen
21-11-201819:30 Mik 'm dr in 3 Musketiers Het Wapen van Utrecht
21-11-201819:30 Krolsbergen 3 Disqualified Krolsbergen
21-11-201819:30 Buccaneers Mik 'm dr in 5 De Boekanier
21-11-201819:30 Rock 'n Rule Niet te Pijlen Caram-bar
28-11-201819:30 Rock 'n Rule Buccaneers Caram-bar
28-11-201819:30 Musketiers Disqualified De Boekanier
28-11-201819:30 Mik 'm dr in 3 Krolsbergen 3 Het Wapen van Utrecht
28-11-201819:30 Niet te Pijlen Mik 'm dr in 5 De Waterlelie
12-12-201819:30 Mik 'm dr in 3 Rock 'n Rule Het Wapen van Utrecht
12-12-201819:30 Mik 'm dr in 5 Disqualified Het Wapen van Utrecht
12-12-201819:30 Krolsbergen 3 Buccaneers Krolsbergen
12-12-201819:30 Musketiers Niet te Pijlen De Boekanier
19-12-201819:30 Mik 'm dr in 3 Buccaneers Het Wapen van Utrecht
19-12-201819:30 Rock 'n Rule Krolsbergen 3 Caram-bar
19-12-201819:30 Niet te Pijlen Disqualified De Waterlelie
19-12-201819:30 Musketiers Mik 'm dr in 5 De Boekanier

Programma van oktober

31 Competitie

Programma van november

7 Competitie
14 Competitie
21 Competitie
28 Competitie

Programma van december

12 Competitie
19 Competitie
complete agenda

Sponsors