Programma: Derde Divisie

Hieronder het programma dat nog gespeeld moet worden.

Selecteer team:

DatumTijdTeam ATeam BLocatie
23-1-201919:30 De Lamme Pijltjes Mik 'm dr in 5 De Waterlelie
23-1-201919:30 De Stonnies Krolsbergen 2 't Pandje
23-1-201919:30 Ehm Pijltje Gooien Zwetser 4 De Zwetser
23-1-201919:30 Bully Krolsbergen 3 De Boekanier
30-1-201919:30 Krolsbergen 2 Bully Krolsbergen
30-1-201919:30 Mik 'm dr in 5 Ehm Pijltje Gooien Het Wapen van Utrecht
30-1-201919:30 Krolsbergen 3 De Stonnies Krolsbergen
30-1-201919:30 Zwetser 4 De Lamme Pijltjes De Zwetser
6-2-201919:30 De Lamme Pijltjes Krolsbergen 3 De Waterlelie
6-2-201919:30 De Stonnies Zwetser 4 't Pandje
6-2-201919:30 Ehm Pijltje Gooien Krolsbergen 2 De Zwetser
6-2-201919:30 Bully Mik 'm dr in 5 De Boekanier
20-2-201919:30 Mik 'm dr in 5 Krolsbergen 2 Het Wapen van Utrecht
20-2-201919:30 De Lamme Pijltjes De Stonnies De Waterlelie
20-2-201919:30 Zwetser 4 Krolsbergen 3 De Zwetser
20-2-201919:30 Bully Ehm Pijltje Gooien De Boekanier
27-2-201919:30 Krolsbergen 2 Krolsbergen 3 Krolsbergen
27-2-201919:30 Zwetser 4 Mik 'm dr in 5 De Zwetser
27-2-201919:30 De Stonnies Bully 't Pandje
27-2-201919:30 De Lamme Pijltjes Ehm Pijltje Gooien De Waterlelie
6-3-201919:30 Mik 'm dr in 5 Krolsbergen 3 Het Wapen van Utrecht
6-3-201919:30 De Stonnies Ehm Pijltje Gooien 't Pandje
6-3-201919:30 Zwetser 4 Krolsbergen 2 De Zwetser
6-3-201919:30 Bully De Lamme Pijltjes De Boekanier
13-3-201919:30 De Lamme Pijltjes Krolsbergen 2 De Waterlelie
13-3-201919:30 De Stonnies Mik 'm dr in 5 't Pandje
13-3-201919:30 Ehm Pijltje Gooien Krolsbergen 3 De Zwetser
13-3-201919:30 Bully Zwetser 4 De Boekanier
27-3-201919:30 Mik 'm dr in 5 De Lamme Pijltjes Het Wapen van Utrecht
27-3-201919:30 Krolsbergen 2 De Stonnies Krolsbergen
27-3-201919:30 Zwetser 4 Ehm Pijltje Gooien De Zwetser
27-3-201919:30 Krolsbergen 3 Bully Krolsbergen
10-4-201919:30 Bully Krolsbergen 2 De Boekanier
10-4-201919:30 Ehm Pijltje Gooien Mik 'm dr in 5 De Zwetser
10-4-201919:30 De Stonnies Krolsbergen 3 't Pandje
10-4-201919:30 De Lamme Pijltjes Zwetser 4 De Waterlelie
17-4-201919:30 Krolsbergen 3 De Lamme Pijltjes Krolsbergen
17-4-201919:30 Zwetser 4 De Stonnies De Zwetser
17-4-201919:30 Krolsbergen 2 Ehm Pijltje Gooien Krolsbergen
17-4-201919:30 Mik 'm dr in 5 Bully Het Wapen van Utrecht
8-5-201919:30 Krolsbergen 2 Mik 'm dr in 5 Krolsbergen
8-5-201919:30 De Stonnies De Lamme Pijltjes 't Pandje
8-5-201919:30 Krolsbergen 3 Zwetser 4 Krolsbergen
8-5-201919:30 Ehm Pijltje Gooien Bully De Zwetser
15-5-201919:30 Krolsbergen 3 Krolsbergen 2 Krolsbergen
15-5-201919:30 Mik 'm dr in 5 Zwetser 4 Het Wapen van Utrecht
15-5-201919:30 Bully De Stonnies De Boekanier
15-5-201919:30 Ehm Pijltje Gooien De Lamme Pijltjes De Zwetser
22-5-201919:30 Krolsbergen 3 Mik 'm dr in 5 Krolsbergen
22-5-201919:30 Ehm Pijltje Gooien De Stonnies De Zwetser
22-5-201919:30 Krolsbergen 2 Zwetser 4 Krolsbergen
22-5-201919:30 De Lamme Pijltjes Bully De Waterlelie

Programma van januari

23 Competitie
26 Open Steenwijkerland ( koppels )
27 Open Steenwijkerland ( singles )
30 Competitie

Programma van februari

6 Competitie
13 Beker
20 Competitie
22 Singles: Ranking
27 Competitie

Programma van maart

6 Competitie
13 Competitie
20 Singles: Gesloten Individueel Superklasse
20 Singles: Gesloten Individueel Recreatieklasse
22 Singles: Ranking
27 Competitie

Programma van april

3 Beker
10 Competitie
17 Competitie
19 Singles: Ranking
complete agenda

Sponsors