Programma: Eerste Divisie

Hieronder het programma dat nog gespeeld moet worden.

Selecteer team:

DatumTijdTeam ATeam BLocatie
11-9-201919:30 Mik 'm dr in 4 No Fear Het Wapen van Utrecht
11-9-201919:30 Karre 6 Mik 'm dr in 6 De Karre
25-9-201919:30 Bam Jonguh Mik 'm dr in 4 De Zwetser
25-9-201919:30 Boek 2 No Fear De Boekanier
25-9-201919:30 Karre 6 De Moat'n De Karre
2-10-201919:30 De Moat'n Bam Jonguh De Karre
2-10-201919:30 No Fear Mik 'm dr in 6 Het Kantoor
2-10-201919:30 Mik 'm dr in 4 Karre 6 Het Wapen van Utrecht
9-10-201919:30 Boek 2 Mik 'm dr in 6 De Boekanier
9-10-201919:30 Bam Jonguh Karre 6 De Zwetser
9-10-201919:30 Mik 'm dr in 4 De Moat'n Het Wapen van Utrecht
16-10-201919:30 De Moat'n Mik 'm dr in 6 De Karre
16-10-201919:30 Bam Jonguh No Fear De Zwetser
16-10-201919:30 Boek 2 Mik 'm dr in 4 De Boekanier
30-10-201919:30 De Moat'n Boek 2 De Karre
30-10-201919:30 Mik 'm dr in 4 Mik 'm dr in 6 Het Wapen van Utrecht
30-10-201919:30 Karre 6 No Fear De Karre
6-11-201919:30 Boek 2 Bam Jonguh De Boekanier
6-11-201919:30 No Fear Mik 'm dr in 4 Het Kantoor
6-11-201919:30 Mik 'm dr in 6 Karre 6 Het Wapen van Utrecht
13-11-201919:30 Karre 6 Boek 2 De Karre
13-11-201919:30 Bam Jonguh Mik 'm dr in 6 De Zwetser
13-11-201919:30 De Moat'n No Fear De Karre
20-11-201919:30 Mik 'm dr in 4 Bam Jonguh Het Wapen van Utrecht
20-11-201919:30 No Fear Boek 2 Het Kantoor
20-11-201919:30 De Moat'n Karre 6 De Karre
27-11-201919:30 Bam Jonguh De Moat'n De Zwetser
27-11-201919:30 Mik 'm dr in 6 No Fear Het Wapen van Utrecht
27-11-201919:30 Karre 6 Mik 'm dr in 4 De Karre
11-12-201919:30 Mik 'm dr in 6 Boek 2 Het Wapen van Utrecht
11-12-201919:30 Karre 6 Bam Jonguh De Karre
11-12-201919:30 De Moat'n Mik 'm dr in 4 De Karre
18-12-201919:30 Mik 'm dr in 6 De Moat'n Het Wapen van Utrecht
18-12-201919:30 No Fear Bam Jonguh Het Kantoor
18-12-201919:30 Mik 'm dr in 4 Boek 2 Het Wapen van Utrecht

Programma van september

25 Competitie

Programma van oktober

2 Competitie
9 Competitie
16 Competitie
30 Competitie

Programma van november

6 Competitie
13 Competitie
20 Competitie
23 Koppeltoernooi De Korf
27 Competitie

Programma van december

4 Beker
11 Competitie
18 Competitie
complete agenda

Sponsors