Programma: Tweede Divisie

Hieronder het programma dat nog gespeeld moet worden.

Selecteer team:

DatumTijdTeam ATeam BLocatie
25-9-201919:30 Mik 'm dr in 5 De Stonnies Het Wapen van Utrecht
25-9-201919:30 Zwetser Kings Tropical Darters De Zwetser
25-9-201919:30 Krolsbergen 3 Zwetser 4 Krolsbergen
2-10-201919:30 De Stonnies Zwetser Kings 't Pandje
2-10-201919:30 Tropical Darters Mik 'm dr in 5 De Karre
2-10-201919:30 Mik 'm dr in 2 Krolsbergen 3 Het Wapen van Utrecht
9-10-201919:30 Tropical Darters Zwetser 4 De Karre
9-10-201919:30 Zwetser Kings Krolsbergen 3 De Zwetser
9-10-201919:30 Mik 'm dr in 2 De Stonnies Het Wapen van Utrecht
16-10-201919:30 Zwetser 4 Mik 'm dr in 5 De Zwetser
16-10-201919:30 Mik 'm dr in 2 Zwetser Kings Het Wapen van Utrecht
16-10-201919:30 Krolsbergen 3 De Stonnies Krolsbergen
30-10-201919:30 Zwetser Kings Zwetser 4 De Zwetser
30-10-201919:30 Mik 'm dr in 2 Mik 'm dr in 5 Het Wapen van Utrecht
30-10-201919:30 Krolsbergen 3 Tropical Darters Krolsbergen
6-11-201919:30 Zwetser 4 De Stonnies De Zwetser
6-11-201919:30 Tropical Darters Mik 'm dr in 2 De Karre
6-11-201919:30 Mik 'm dr in 5 Krolsbergen 3 Het Wapen van Utrecht
13-11-201919:30 Mik 'm dr in 2 Zwetser 4 Het Wapen van Utrecht
13-11-201919:30 Zwetser Kings Mik 'm dr in 5 De Zwetser
13-11-201919:30 De Stonnies Tropical Darters 't Pandje
20-11-201919:30 De Stonnies Mik 'm dr in 5 't Pandje
20-11-201919:30 Tropical Darters Zwetser Kings De Karre
20-11-201919:30 Zwetser 4 Krolsbergen 3 De Zwetser
27-11-201919:30 Zwetser Kings De Stonnies De Zwetser
27-11-201919:30 Mik 'm dr in 5 Tropical Darters Het Wapen van Utrecht
27-11-201919:30 Krolsbergen 3 Mik 'm dr in 2 Krolsbergen
11-12-201919:30 Zwetser 4 Tropical Darters De Zwetser
11-12-201919:30 Krolsbergen 3 Zwetser Kings Krolsbergen
11-12-201919:30 De Stonnies Mik 'm dr in 2 't Pandje
18-12-201919:30 Mik 'm dr in 5 Zwetser 4 Het Wapen van Utrecht
18-12-201919:30 Zwetser Kings Mik 'm dr in 2 De Zwetser
18-12-201919:30 De Stonnies Krolsbergen 3 't Pandje

Programma van september

25 Competitie

Programma van oktober

2 Competitie
9 Competitie
16 Competitie
30 Competitie

Programma van november

6 Competitie
13 Competitie
20 Competitie
23 Koppeltoernooi De Korf
27 Competitie

Programma van december

4 Beker
11 Competitie
18 Competitie
complete agenda

Sponsors