Programma: Derde Divisie

Hieronder het programma dat nog gespeeld moet worden.

Selecteer team:

DatumTijdTeam ATeam BLocatie
25-9-201919:30 Buccaneers Madhouse De Boekanier
25-9-201919:30 De Lamme Pijltjes Musketiers De Waterlelie
25-9-201919:30 Krolsbergen 2 Carambardarters Krolsbergen
2-10-201919:30 Carambardarters Musketiers Caram-bar
2-10-201919:30 Ehm Pijltje Gooien Buccaneers De Zwetser
2-10-201919:30 De Lamme Pijltjes Krolsbergen 2 De Waterlelie
9-10-201919:30 Musketiers Madhouse De Boekanier
9-10-201919:30 Ehm Pijltje Gooien Krolsbergen 2 De Zwetser
9-10-201919:30 De Lamme Pijltjes Buccaneers De Waterlelie
16-10-201919:30 Madhouse Carambardarters De Boekanier
16-10-201919:30 Ehm Pijltje Gooien De Lamme Pijltjes De Zwetser
16-10-201919:30 Krolsbergen 2 Buccaneers Krolsbergen
30-10-201919:30 Buccaneers Musketiers De Boekanier
30-10-201919:30 Ehm Pijltje Gooien Carambardarters De Zwetser
30-10-201919:30 De Lamme Pijltjes Madhouse De Waterlelie
6-11-201919:30 Carambardarters Buccaneers Caram-bar
6-11-201919:30 Musketiers Ehm Pijltje Gooien De Boekanier
6-11-201919:30 Madhouse Krolsbergen 2 De Boekanier
13-11-201919:30 Krolsbergen 2 Musketiers Krolsbergen
13-11-201919:30 De Lamme Pijltjes Carambardarters De Waterlelie
13-11-201919:30 Ehm Pijltje Gooien Madhouse De Zwetser
20-11-201919:30 Madhouse Buccaneers De Boekanier
20-11-201919:30 Musketiers De Lamme Pijltjes De Boekanier
20-11-201919:30 Carambardarters Krolsbergen 2 Caram-bar
27-11-201919:30 Musketiers Carambardarters De Boekanier
27-11-201919:30 Buccaneers Ehm Pijltje Gooien De Boekanier
27-11-201919:30 Krolsbergen 2 De Lamme Pijltjes Krolsbergen
11-12-201919:30 Madhouse Musketiers De Boekanier
11-12-201919:30 Krolsbergen 2 Ehm Pijltje Gooien Krolsbergen
11-12-201919:30 Buccaneers De Lamme Pijltjes De Boekanier
18-12-201919:30 Carambardarters Madhouse Caram-bar
18-12-201919:30 De Lamme Pijltjes Ehm Pijltje Gooien De Waterlelie
18-12-201919:30 Buccaneers Krolsbergen 2 De Boekanier

Programma van september

25 Competitie

Programma van oktober

2 Competitie
9 Competitie
16 Competitie
30 Competitie

Programma van november

6 Competitie
13 Competitie
20 Competitie
23 Koppeltoernooi De Korf
27 Competitie

Programma van december

4 Beker
11 Competitie
18 Competitie
complete agenda

Sponsors