Programma: Vierde Divisie

Hieronder het programma dat nog gespeeld moet worden.

Selecteer team:

DatumTijdTeam ATeam BLocatie
4-9-201919:30 Mik 'm dr in 3 Bully Het Wapen van Utrecht
18-9-201919:30 Mik 'm dr in 3 De Gele Puntmuts Het Wapen van Utrecht
25-9-201919:30 Rock 'n Rule Bully Caram-bar
25-9-201919:30 Disqualified 't Lamme Handje De Karre
25-9-201919:30 Niet te Pijlen Mik 'm dr in 3 De Waterlelie
25-9-201919:30 De Gele Puntmuts Darthaaz'n De Karre
2-10-201919:30 Darthaaz'n Mik 'm dr in 3 De Zwetser
2-10-201919:30 Bully 't Lamme Handje De Boekanier
2-10-201919:30 Disqualified Rock 'n Rule De Karre
2-10-201919:30 Niet te Pijlen De Gele Puntmuts De Waterlelie
9-10-201919:30 Mik 'm dr in 3 Rock 'n Rule Het Wapen van Utrecht
9-10-201919:30 Disqualified Darthaaz'n De Karre
9-10-201919:30 't Lamme Handje De Gele Puntmuts Caram-bar
9-10-201919:30 Niet te Pijlen Bully De Waterlelie
16-10-201919:30 Rock 'n Rule Darthaaz'n Caram-bar
16-10-201919:30 't Lamme Handje Niet te Pijlen Caram-bar
16-10-201919:30 Mik 'm dr in 3 Disqualified Het Wapen van Utrecht
16-10-201919:30 De Gele Puntmuts Bully De Karre
30-10-201919:30 Bully Mik 'm dr in 3 De Boekanier
30-10-201919:30 't Lamme Handje Darthaaz'n Caram-bar
30-10-201919:30 Niet te Pijlen Rock 'n Rule De Waterlelie
30-10-201919:30 De Gele Puntmuts Disqualified De Karre
6-11-201919:30 Disqualified Niet te Pijlen De Karre
6-11-201919:30 Rock 'n Rule De Gele Puntmuts Caram-bar
6-11-201919:30 Darthaaz'n Bully De Zwetser
6-11-201919:30 Mik 'm dr in 3 't Lamme Handje Het Wapen van Utrecht
13-11-201919:30 De Gele Puntmuts Mik 'm dr in 3 De Karre
13-11-201919:30 Niet te Pijlen Darthaaz'n De Waterlelie
13-11-201919:30 't Lamme Handje Rock 'n Rule Caram-bar
13-11-201919:30 Bully Disqualified De Boekanier
20-11-201919:30 Bully Rock 'n Rule De Boekanier
20-11-201919:30 't Lamme Handje Disqualified Caram-bar
20-11-201919:30 Mik 'm dr in 3 Niet te Pijlen Het Wapen van Utrecht
20-11-201919:30 Darthaaz'n De Gele Puntmuts De Zwetser
27-11-201919:30 Mik 'm dr in 3 Darthaaz'n Het Wapen van Utrecht
27-11-201919:30 't Lamme Handje Bully Caram-bar
27-11-201919:30 Rock 'n Rule Disqualified Caram-bar
27-11-201919:30 De Gele Puntmuts Niet te Pijlen De Karre
11-12-201919:30 Rock 'n Rule Mik 'm dr in 3 Caram-bar
11-12-201919:30 Darthaaz'n Disqualified De Zwetser
11-12-201919:30 De Gele Puntmuts 't Lamme Handje De Karre
11-12-201919:30 Bully Niet te Pijlen De Boekanier
18-12-201919:30 Darthaaz'n Rock 'n Rule De Zwetser
18-12-201919:30 Niet te Pijlen 't Lamme Handje De Waterlelie
18-12-201919:30 Disqualified Mik 'm dr in 3 De Karre
18-12-201919:30 Bully De Gele Puntmuts De Boekanier

Programma van september

25 Competitie

Programma van oktober

2 Competitie
9 Competitie
16 Competitie
30 Competitie

Programma van november

6 Competitie
13 Competitie
20 Competitie
23 Koppeltoernooi De Korf
27 Competitie

Programma van december

4 Beker
11 Competitie
18 Competitie
complete agenda

Sponsors