Programma: Ere Divisie

Hieronder het programma dat nog gespeeld moet worden.

Selecteer team:

DatumTijdTeam ATeam BLocatie
22-1-202019:30 PM Darts Krolsbergen 1 De Otterskooi
22-1-202019:30 De Moat'n Zwetser 3 De Karre
22-1-202019:30 Zwetser 1 Karrekote De Zwetser
29-1-202019:30 Krolsbergen 1 Zwetser 1 Krolsbergen
29-1-202019:30 Boekanier 2 De Moat'n De Boekanier
29-1-202019:30 Karrekote PM Darts De Karre
5-2-202019:30 PM Darts Zwetser 3 De Otterskooi
5-2-202019:30 De Moat'n Krolsbergen 1 De Karre
5-2-202019:30 Zwetser 1 Boekanier 2 De Zwetser
12-2-202019:30 Boekanier 2 Krolsbergen 1 De Boekanier
12-2-202019:30 Karrekote Zwetser 3 De Karre
12-2-202019:30 Zwetser 1 De Moat'n De Zwetser
26-2-202019:30 Krolsbergen 1 Karrekote Krolsbergen
26-2-202019:30 Zwetser 3 Boekanier 2 De Zwetser
26-2-202019:30 PM Darts Zwetser 1 De Otterskooi
4-3-202019:30 Karrekote Boekanier 2 De Karre
4-3-202019:30 PM Darts De Moat'n De Otterskooi
4-3-202019:30 Krolsbergen 1 Zwetser 3 Krolsbergen
18-3-202019:30 PM Darts Boekanier 2 De Otterskooi
18-3-202019:30 De Moat'n Karrekote De Karre
18-3-202019:30 Zwetser 1 Zwetser 3 De Zwetser
25-3-202019:30 Krolsbergen 1 PM Darts Krolsbergen
25-3-202019:30 Zwetser 3 De Moat'n De Zwetser
25-3-202019:30 Karrekote Zwetser 1 De Karre
1-4-202019:30 Zwetser 1 Krolsbergen 1 De Zwetser
1-4-202019:30 De Moat'n Boekanier 2 De Karre
1-4-202019:30 PM Darts Karrekote De Otterskooi
15-4-202019:30 Zwetser 3 PM Darts De Zwetser
15-4-202019:30 Krolsbergen 1 De Moat'n Krolsbergen
15-4-202019:30 Boekanier 2 Zwetser 1 De Boekanier
22-4-202019:30 Krolsbergen 1 Boekanier 2 Krolsbergen
22-4-202019:30 Zwetser 3 Karrekote De Zwetser
22-4-202019:30 De Moat'n Zwetser 1 De Karre
6-5-202019:30 Karrekote Krolsbergen 1 De Karre
6-5-202019:30 Boekanier 2 Zwetser 3 De Boekanier
6-5-202019:30 Zwetser 1 PM Darts De Zwetser
13-5-202019:30 Boekanier 2 Karrekote De Boekanier
13-5-202019:30 De Moat'n PM Darts De Karre
13-5-202019:30 Zwetser 3 Krolsbergen 1 De Zwetser

Programma van januari

22 Competitie
25 Open Steenwijkerland ( koppels )
26 Open Steenwijkerland ( singles )
29 Competitie
30 Buitengewone Ledenvergadering

Programma van februari

5 Competitie
12 Competitie
19 Beker
21 Singles: Ranking
26 Competitie

Programma van maart

4 Competitie
11 Singles: Gesloten Individueel Recreatieklasse
11 Singles: Gesloten Individueel Superklasse
13 Singles: Ranking
18 Competitie
25 Competitie

Programma van april

1 Competitie
8 Singles: Gesloten Individueel Recreatieklasse
8 Singles: Gesloten Individueel Superklasse
10 Singles: Ranking
15 Competitie
complete agenda

Sponsors