Programma: Tweede Divisie

Hieronder het programma dat nog gespeeld moet worden.

Selecteer team:

DatumTijdTeam ATeam BLocatie
22-1-202019:30 Het Kantoor Tropical Darters Het Kantoor
22-1-202019:30 De Lamme Pijltjes Zwetser 4 De Waterlelie
22-1-202019:30 Zwetser Kings Mik 'm dr in 2 De Zwetser
29-1-202019:30 Krolsbergen 3 Zwetser Kings Krolsbergen
29-1-202019:30 Het Kantoor De Lamme Pijltjes Het Kantoor
29-1-202019:30 Zwetser 4 Tropical Darters De Zwetser
5-2-202019:30 Tropical Darters Mik 'm dr in 2 De Karre
5-2-202019:30 De Lamme Pijltjes Krolsbergen 3 De Waterlelie
5-2-202019:30 Zwetser Kings Het Kantoor De Zwetser
12-2-202019:30 Het Kantoor Krolsbergen 3 Het Kantoor
12-2-202019:30 Mik 'm dr in 2 Zwetser 4 Het Wapen van Utrecht
12-2-202019:30 De Lamme Pijltjes Zwetser Kings De Waterlelie
26-2-202019:30 Krolsbergen 3 Mik 'm dr in 2 Krolsbergen
26-2-202019:30 Zwetser 4 Het Kantoor De Zwetser
26-2-202019:30 Tropical Darters De Lamme Pijltjes De Karre
4-3-202019:30 Mik 'm dr in 2 Het Kantoor Het Wapen van Utrecht
4-3-202019:30 Krolsbergen 3 Zwetser 4 Krolsbergen
4-3-202019:30 Zwetser Kings Tropical Darters De Zwetser
18-3-202019:30 Tropical Darters Krolsbergen 3 De Karre
18-3-202019:30 De Lamme Pijltjes Mik 'm dr in 2 De Waterlelie
18-3-202019:30 Zwetser Kings Zwetser 4 De Zwetser
25-3-202019:30 Tropical Darters Het Kantoor De Karre
25-3-202019:30 Zwetser 4 De Lamme Pijltjes De Zwetser
25-3-202019:30 Mik 'm dr in 2 Zwetser Kings Het Wapen van Utrecht
1-4-202019:30 Zwetser Kings Krolsbergen 3 De Zwetser
1-4-202019:30 De Lamme Pijltjes Het Kantoor De Waterlelie
1-4-202019:30 Tropical Darters Zwetser 4 De Karre
15-4-202019:30 Mik 'm dr in 2 Tropical Darters Het Wapen van Utrecht
15-4-202019:30 Krolsbergen 3 De Lamme Pijltjes Krolsbergen
15-4-202019:30 Het Kantoor Zwetser Kings Het Kantoor
22-4-202019:30 Krolsbergen 3 Het Kantoor Krolsbergen
22-4-202019:30 Zwetser 4 Mik 'm dr in 2 De Zwetser
22-4-202019:30 Zwetser Kings De Lamme Pijltjes De Zwetser
6-5-202019:30 Mik 'm dr in 2 Krolsbergen 3 Het Wapen van Utrecht
6-5-202019:30 Het Kantoor Zwetser 4 Het Kantoor
6-5-202019:30 De Lamme Pijltjes Tropical Darters De Waterlelie
13-5-202019:30 Het Kantoor Mik 'm dr in 2 Het Kantoor
13-5-202019:30 Zwetser 4 Krolsbergen 3 De Zwetser
13-5-202019:30 Tropical Darters Zwetser Kings De Karre

Programma van januari

22 Competitie
25 Open Steenwijkerland ( koppels )
26 Open Steenwijkerland ( singles )
29 Competitie
30 Buitengewone Ledenvergadering

Programma van februari

5 Competitie
12 Competitie
19 Beker
21 Singles: Ranking
26 Competitie

Programma van maart

4 Competitie
11 Singles: Gesloten Individueel Recreatieklasse
11 Singles: Gesloten Individueel Superklasse
13 Singles: Ranking
18 Competitie
25 Competitie

Programma van april

1 Competitie
8 Singles: Gesloten Individueel Recreatieklasse
8 Singles: Gesloten Individueel Superklasse
10 Singles: Ranking
15 Competitie
complete agenda

Sponsors