Programma: Derde Divisie

Hieronder het programma dat nog gespeeld moet worden.

Selecteer team:

DatumTijdTeam ATeam BLocatie
22-1-202019:30 Mik 'm dr in 5 Madhouse Het Wapen van Utrecht
22-1-202019:30 Buccaneers Krolsbergen 2 De Boekanier
22-1-202019:30 Carambardarters Ehm Pijltje Gooien Caram-bar
29-1-202019:30 Madhouse Carambardarters De Boekanier
29-1-202019:30 't Lamme Handje Buccaneers Caram-bar
29-1-202019:30 Ehm Pijltje Gooien Mik 'm dr in 5 De Zwetser
5-2-202019:30 Mik 'm dr in 5 't Lamme Handje Het Wapen van Utrecht
5-2-202019:30 Buccaneers Ehm Pijltje Gooien De Boekanier
5-2-202019:30 Carambardarters Krolsbergen 2 Caram-bar
12-2-202019:30 Madhouse Krolsbergen 2 De Boekanier
12-2-202019:30 Buccaneers Mik 'm dr in 5 De Boekanier
12-2-202019:30 't Lamme Handje Ehm Pijltje Gooien Caram-bar
26-2-202019:30 Krolsbergen 2 't Lamme Handje Krolsbergen
26-2-202019:30 Ehm Pijltje Gooien Madhouse De Zwetser
26-2-202019:30 Carambardarters Mik 'm dr in 5 Caram-bar
4-3-202019:30 't Lamme Handje Madhouse Caram-bar
4-3-202019:30 Buccaneers Carambardarters De Boekanier
4-3-202019:30 Krolsbergen 2 Ehm Pijltje Gooien Krolsbergen
18-3-202019:30 Mik 'm dr in 5 Krolsbergen 2 Het Wapen van Utrecht
18-3-202019:30 Buccaneers Madhouse De Boekanier
18-3-202019:30 Carambardarters 't Lamme Handje Caram-bar
25-3-202019:30 Madhouse Mik 'm dr in 5 De Boekanier
25-3-202019:30 Krolsbergen 2 Buccaneers Krolsbergen
25-3-202019:30 Ehm Pijltje Gooien Carambardarters De Zwetser
1-4-202019:30 Carambardarters Madhouse Caram-bar
1-4-202019:30 Buccaneers 't Lamme Handje De Boekanier
1-4-202019:30 Mik 'm dr in 5 Ehm Pijltje Gooien Het Wapen van Utrecht
15-4-202019:30 't Lamme Handje Mik 'm dr in 5 Caram-bar
15-4-202019:30 Ehm Pijltje Gooien Buccaneers De Zwetser
15-4-202019:30 Krolsbergen 2 Carambardarters Krolsbergen
22-4-202019:30 Krolsbergen 2 Madhouse Krolsbergen
22-4-202019:30 Mik 'm dr in 5 Buccaneers Het Wapen van Utrecht
22-4-202019:30 Ehm Pijltje Gooien 't Lamme Handje De Zwetser
6-5-202019:30 't Lamme Handje Krolsbergen 2 Caram-bar
6-5-202019:30 Madhouse Ehm Pijltje Gooien De Boekanier
6-5-202019:30 Mik 'm dr in 5 Carambardarters Het Wapen van Utrecht
13-5-202019:30 Madhouse 't Lamme Handje De Boekanier
13-5-202019:30 Carambardarters Buccaneers Caram-bar
13-5-202019:30 Ehm Pijltje Gooien Krolsbergen 2 De Zwetser

Programma van januari

22 Competitie
25 Open Steenwijkerland ( koppels )
26 Open Steenwijkerland ( singles )
29 Competitie
30 Buitengewone Ledenvergadering

Programma van februari

5 Competitie
12 Competitie
19 Beker
21 Singles: Ranking
26 Competitie

Programma van maart

4 Competitie
11 Singles: Gesloten Individueel Recreatieklasse
11 Singles: Gesloten Individueel Superklasse
13 Singles: Ranking
18 Competitie
25 Competitie

Programma van april

1 Competitie
8 Singles: Gesloten Individueel Recreatieklasse
8 Singles: Gesloten Individueel Superklasse
10 Singles: Ranking
15 Competitie
complete agenda

Sponsors