Programma: Vierde Divisie

Hieronder het programma dat nog gespeeld moet worden.

Selecteer team:

DatumTijdTeam ATeam BLocatie
22-1-202019:30 Mik 'm dr in 3 Bully Het Wapen van Utrecht
22-1-202019:30 Disqualified Darthaaz'n De Karre
22-1-202019:30 De Gele Puntmuts Rock 'n Rule De Karre
29-1-202019:30 Mik 'm dr in 3 Rock 'n Rule Het Wapen van Utrecht
29-1-202019:30 De Gele Puntmuts Bully De Karre
29-1-202019:30 Darthaaz'n Niet te Pijlen De Zwetser
5-2-202019:30 Niet te Pijlen De Gele Puntmuts De Waterlelie
5-2-202019:30 Bully Darthaaz'n De Boekanier
5-2-202019:30 Disqualified Mik 'm dr in 3 De Karre
12-2-202019:30 Niet te Pijlen Bully De Waterlelie
12-2-202019:30 Darthaaz'n De Gele Puntmuts De Zwetser
12-2-202019:30 Disqualified Rock 'n Rule De Karre
26-2-202019:30 Mik 'm dr in 3 De Gele Puntmuts Het Wapen van Utrecht
26-2-202019:30 Bully Rock 'n Rule De Boekanier
26-2-202019:30 Disqualified Niet te Pijlen De Karre
4-3-202019:30 Disqualified Bully De Karre
4-3-202019:30 Darthaaz'n Mik 'm dr in 3 De Zwetser
4-3-202019:30 Rock 'n Rule Niet te Pijlen Caram-bar
18-3-202019:30 Niet te Pijlen Mik 'm dr in 3 De Waterlelie
18-3-202019:30 Disqualified De Gele Puntmuts De Karre
18-3-202019:30 Rock 'n Rule Darthaaz'n Caram-bar
25-3-202019:30 Bully Mik 'm dr in 3 De Boekanier
25-3-202019:30 Darthaaz'n Disqualified De Zwetser
25-3-202019:30 Rock 'n Rule De Gele Puntmuts Caram-bar
1-4-202019:30 Rock 'n Rule Mik 'm dr in 3 Caram-bar
1-4-202019:30 Bully De Gele Puntmuts De Boekanier
1-4-202019:30 Niet te Pijlen Darthaaz'n De Waterlelie
15-4-202019:30 De Gele Puntmuts Niet te Pijlen De Karre
15-4-202019:30 Darthaaz'n Bully De Zwetser
15-4-202019:30 Mik 'm dr in 3 Disqualified Het Wapen van Utrecht
22-4-202019:30 Bully Niet te Pijlen De Boekanier
22-4-202019:30 De Gele Puntmuts Darthaaz'n De Karre
22-4-202019:30 Rock 'n Rule Disqualified Caram-bar
6-5-202019:30 De Gele Puntmuts Mik 'm dr in 3 De Karre
6-5-202019:30 Rock 'n Rule Bully Caram-bar
6-5-202019:30 Niet te Pijlen Disqualified De Waterlelie
13-5-202019:30 Bully Disqualified De Boekanier
13-5-202019:30 Mik 'm dr in 3 Darthaaz'n Het Wapen van Utrecht
13-5-202019:30 Niet te Pijlen Rock 'n Rule De Waterlelie

Programma van januari

22 Competitie
25 Open Steenwijkerland ( koppels )
26 Open Steenwijkerland ( singles )
29 Competitie
30 Buitengewone Ledenvergadering

Programma van februari

5 Competitie
12 Competitie
19 Beker
21 Singles: Ranking
26 Competitie

Programma van maart

4 Competitie
11 Singles: Gesloten Individueel Recreatieklasse
11 Singles: Gesloten Individueel Superklasse
13 Singles: Ranking
18 Competitie
25 Competitie

Programma van april

1 Competitie
8 Singles: Gesloten Individueel Recreatieklasse
8 Singles: Gesloten Individueel Superklasse
10 Singles: Ranking
15 Competitie
complete agenda

Sponsors