terug naar nieuws

Speelronde 14 ( laatse speelronde ) - 1e seizoen 2017-2018

In de 14e, tevens laatste speelronde van dit seizoen, is er maar 9x een 180-er gegooid.

De finish top 3 was :

1. Klaas Veenstra    121

2. Martijn Lageweg  120

3. John Hulleman   114

In het jaar 2018 gaan we verder op woensdagavond 10 januari met de 2e voorronde ( ere, 1e, 2e divisie + winnaars voorronde 1 ) van de Karre Cup.

De competitie, 2e seizoen 2017 / 2018, zal een week later ( 17 januari ) weer beginnen.

Het programma voor de nieuwe competitie en de loting van de 2e voorronde Karre Cup komen aan het eind van de 1e week van het nieuwe jaar op de DVS site te staan. Tevens zal er een informatie bericht komen voor het nieuwe seizoen ( 2e seizoen 2017 / 2018 ).

Hieronder een compleet overzicht qua kampioenen, personal ranking winnaars, high finish winnaars en de degene met de meeste 180-ers van dit seizoen.

Kampioenen :

Ere divisie : Krolsbergen 1

1e divisie : Mik 'm dr in 1

2e divisie : Mik 'm dr in 4

3e divisie ; No Fear

4e divisie : Het Lamme Pijltje

5e divisie : Mik 'm dr in 6

Personal Ranking winnaars :

Ere divisie : Kevin Veenstra ( Zwetser 1 )

1e divisie : Raymon Dijkman ( Boekanier 2 )

2e divisie : Melvin Bosscha ( De Sjonnies )

3e divisie : Joey de Vries ( No Fear ) 

4e divise : Jeffrey van de Belt ( Het Lamme Pijltje )

5e divisie : Richard Polmantuin ( De Bosrand Basterds )

Hoogste Finish : Gert Herms en Niels Kuilder met 170

Meeste 180-ers : Edwin Scholten met 15 stuks

Alle kampioenen en persoonlijke winnaars gefeliciteerd namens het bestuur.

De laatse avond werden door 2 teams uit de 1e divisie ( Gelderingen 1 & Karrekote ) gezellig begonnen door gezamelijk te gourmetten :

Laatse avond gel-kar

Als laatste wensen wij iedereen prettige kerstdagen en een gelukkig nieuwjaar. Graag zien wij iedereen weer terug in 2018 voor een nieuw dart jaar.

 

 

 

terug naar nieuws

Programma van september

19 Competitie
26 Competitie

Programma van oktober

3 Competitie
10 Competitie
17 Competitie
31 Competitie

Programma van november

7 Competitie
14 Competitie
21 Competitie
28 Competitie

Programma van december

12 Competitie
19 Competitie
complete agenda

Sponsors