Ranking: Voorronde 2 - 19 jan 2018

19 Januari 2018 Aanvang 19:30 café de Zwetser

Poule A
De Zwetser
  
Klaas Veenstra8
Pascal Tromp4
Rogier de Haan12
Berend de Graaf4
Jeffrey van der Zandt8
Poule B
De Zwetser
  
Henk Oost12
Rick Lubbinge6
Leonard van den Heuvel8
Patrick Jansen16
Robbie Bul24
Poule C
De Zwetser
  
Patrick Berghuijs8
Martijn Lageweg12
Leon Westerveen6
Jan Pieter van der Vegt10
Raymond van der Kamp12
Poule D
De Zwetser
  
Pascal de Lange12
Jacco ten Veen6
Brian Slagter8
Johnny Moes8
Tonnie Plat4
Poule E
De Zwetser
  
Erik Klaver20
Wouter van der Vegt6
Robert Eleveld16
Johnny Dekker8
Poule F
De Zwetser
  
Harm-Jan van Rosmalen8
Jos van der Weide8
Cindy Zeefat0
Sander den Hartog8

Knockout ronde

Winnaarronde 1/8 Finale
Jeffrey van der Zandt Raymond van der Kamp 2-3
Patrick Jansen Johnny Moes 3-1
Martijn Lageweg Sander den Hartog 3-1
Brian Slagter Erik Klaver 1-3
Robert Eleveld Leonard van den Heuvel 3-1
Jos van der Weide Rogier de Haan 1-3
Robbie Bul Patrick Berghuijs 3-0
Klaas Veenstra Pascal de Lange 0-3
Winnaarronde 1/4 Finale
Raymond van der Kamp Patrick Jansen 3-4
Martijn Lageweg Erik Klaver 0-4
Robert Eleveld Rogier de Haan 4-1
Robbie Bul Pascal de Lange 4-2
Winnaarronde 1/2 Finale
Patrick Jansen Erik Klaver 3-4
Robbie Bul Robert Eleveld 4-2
Winnaarronde Finale
Erik Klaver Robbie Bul 3-5
Verliezersronde 1/8 Finale
Pascal Tromp Johnny Dekker 0-2
Rick Lubbinge Cindy Zeefat 2-1
Tonnie Plat Henk Oost 1-2
Leon Westerveen Berend de Graaf 2-0
Verliezersronde 1/4 Finale
Johnny Dekker Rick Lubbinge 3-0
Jan Pieter van der Vegt Jacco ten Veen 3-2
Wouter van der Vegt Harm-Jan van Rosmalen 1-3
Henk Oost Leon Westerveen 3-0
Verliezersronde 1/2 Finale
Harm-Jan van Rosmalen Henk Oost 1-3
Johnny Dekker Jan Pieter van der Vegt 0-3
Verliezersronde Finale
Henk Oost Jan Pieter van der Vegt 4-3

Programma van oktober

31 Competitie

Programma van november

7 Competitie
14 Competitie
21 Competitie
28 Competitie

Programma van december

12 Competitie
19 Competitie
complete agenda

Sponsors