Ranking: Voorronde 1 - 23 nov 2018

Vrijdagavond 23 November 2018 Aanvang 19:30 café de Boekanier / Carambar

Poule A
De Boekanier
  
Martijn Lageweg12
Johan Musters24
Klaas Veenstra8
Paul Schmidt4
Poule B
De Boekanier
  
Jacco ten Veen20
Patrick Berghuijs12
Patrick Jansen6
Tonnie Plat10
Poule C
De Boekanier
  
Niels Kuilder16
Stefan Mol12
Leonard van den Heuvel12
Erik Ensing4
Poule D
De Boekanier
  
Johnny Moes8
Dennis van Oostende8
Raymon Schra4
Poule E
De Boekanier
  
Erik Klaver16
Rogier de Haan12
Jeffrey van der Zandt8
Henk Oost6
Poule F
Caram-bar
  
Pieter Veter8
Johnny de Bone8
Johnny Gaal6
Wim Vink4
Poule G
Caram-bar
  
Ruben Westerbeek8
Francois van der Avort8
Kartal Bozdag4
Poule H
Caram-bar
  
Pascal de Lange8
Bert Munsterman8
Johnny Dekker6
Cindy Zeefat4

Knockout ronde

Winnaarsronde 1/8 Finale
Martijn Lageweg Bert Munsterman 4-2
Jacco ten Veen Francois van der Avort 4-0
Niels Kuilder Johnny de Bone 4-2
Johnny Moes Rogier de Haan 0-4
Erik Klaver Dennis van Oostende 4-1
Pieter Veter Stefan Mol 2-4
Ruben Westerbeek Patrick Berghuijs 1-4
Pascal de Lange Johan Musters 1-4
Winnaarsronde 1/4 Finale
Martijn Lageweg Jacco ten Veen 0-4
Niels Kuilder Rogier de Haan 4-0
Erik Klaver Stefan Mol 4-2
Patrick Berghuijs Johan Musters 3-4
Winnaarsronde 1/2 Finale
Jacco ten Veen Niels Kuilder 4-2
Erik Klaver Johan Musters 0-4
Winnaarsronde Finale
Jacco ten Veen Johan Musters 3-5
Verliezersronde 1/8 Finale
Klaas Veenstra Cindy Zeefat 3-1
Leonard van den Heuvel Wim Vink 3-0
Raymon Schra Henk Oost 0-3
Johnny Gaal Erik Ensing 3-1
Kartal Bozdag Tonnie Plat 0-3
Johnny Dekker Paul Schmidt 3-0
Verliezersronde 1/4 Finale
Klaas Veenstra Patrick Jansen 3-2
Leonard van den Heuvel Henk Oost 3-0
Jeffrey van der Zandt Johnny Gaal 3-0
Tonnie Plat Johnny Dekker 3-2
Verliezersronde 1/2 Finale
Klaas Veenstra Leonard van den Heuvel 0-3
Jeffrey van der Zandt Tonnie Plat 2-3
Verliezersronde Finale
Leonard van den Heuvel Tonnie Plat 4-1

Programma van maart

27 Competitie

Programma van april

3 Beker
10 Competitie
17 Competitie
19 Singles: Ranking
24 Singles: Gesloten Individueel Superklasse
24 Singles: Gesloten Individueel Recreatieklasse

Programma van mei

1 Beker
8 Competitie
10 Beker
15 Competitie
22 Competitie
24 Singles: Ranking
29 Singles: Gesloten Individueel Superklasse
29 Singles: Gesloten Individueel Recreatieklasse
31 Open Oldemarkt Koppel toernooi

Programma van juni

7 Singles: Gesloten Individueel Recreatieklasse
7 Singles: Gesloten Individueel Superklasse
complete agenda

Sponsors