Ranking: Voorronde 1 - 8 nov 2019

Vrijdagavond 8 november 2019 Aanvang 19:30 café de Zwetser

Poule A
De Zwetser
  
Raymon Dijkman12
Patrick Berghuijs24
Pieter Veter6
Klaas Veenstra6
Poule B
De Zwetser
  
Niels Kuilder8
Cindy Zeefat8
Francois van der Avort4
Erik Ensing4
Poule C
De Zwetser
  
Gert Herms16
Pascal de Lange16
Johan Musters4
Kartal Bozdag4
Poule D
De Zwetser
  
Rogier de Haan12
Albert Jan Holman8
Rick Lubbinge6
Johnny Gaal4
Poule E
De Zwetser
  
Erik Klaver12
Robin de Graaf8
Leonard van den Heuvel12
Dennis van Oostende4
Poule F
De Zwetser
  
Martijn Lageweg8
Jacco ten Veen8
Johnny Dekker6
Klaas Kingma8
Poule G
De Zwetser
  
Brian Slagter12
Jan Pieter van der Vegt20
Robert Struik8
John Michael Verheij10
Poule H
De Zwetser
  
Femke Herms8
Jeffrey van der Zandt8
Jan Wardenier4
Petra Hulleman4

Knockout ronde

Winnaarsronde 1/8 Finale
Raymon Dijkman Jeffrey van der Zandt 3-0
Niels Kuilder Jan Pieter van der Vegt 2-3
Gert Herms Jacco ten Veen 3-0
Rogier de Haan Robin de Graaf 3-1
Erik Klaver Albert Jan Holman 3-0
Martijn Lageweg Pascal de Lange 0-3
Brian Slagter Cindy Zeefat 3-0
Femke Herms Patrick Berghuijs 0-3
Winnaarsronde 1/4 Finale
Raymon Dijkman Jan Pieter van der Vegt 2-4
Gert Herms Rogier de Haan 4-3
Erik Klaver Pascal de Lange 3-4
Brian Slagter Patrick Berghuijs 1-4
Winnaarsronde 1/2 Finale
Jan Pieter van der Vegt Gert Herms 4-2
Pascal de Lange Patrick Berghuijs 2-4
Winnaarsronde Finale
Jan Pieter van der Vegt Patrick Berghuijs 4-5
Verliezersronde 1/8 Finale
Pieter Veter Petra Hulleman 3-0
Francois van der Avort John Michael Verheij 0-3
Johan Musters Klaas Kingma 2-3
Rick Lubbinge Dennis van Oostende 3-0
Leonard van den Heuvel Johnny Gaal 3-0
Johnny Dekker Kartal Bozdag 3-0
Robert Struik Erik Ensing 3-0
Jan Wardenier Klaas Veenstra 1-3
Verliezersronde 1/4 Finale
Pieter Veter John Michael Verheij 0-3
Klaas Kingma Rick Lubbinge 2-3
Leonard van den Heuvel Albert Jan Holman 3-1
Robert Struik Klaas Veenstra 3-2
Verliezersronde 1/2 Finale
John Michael Verheij Klaas Kingma 3-0
Leonard van den Heuvel Robert Struik 3-2
Verliezersronde Finale
John Michael Verheij Leonard van den Heuvel 1-4

Programma van november

23 Koppeltoernooi De Korf
27 Competitie

Programma van december

4 Beker
11 Competitie
13 Singles: Ranking
18 Competitie
28 BWR Koppeltoernooi

Programma van januari

17 Singles: Ranking

Programma van februari

21 Singles: Ranking
complete agenda

Sponsors