Ranking: Voorronde 3 - 17 jan 2020

Vrijdagavond 17 januari 2020 Aanvang 19:30 café de Boekanier / Carambar

Poule A
Caram-bar
  
Erik Klaver8
Klaas Veenstra12
Johnny Dekker8
Klaas Kingma12
Michel Jansen4
Poule B
Caram-bar
  
Patrick Dobma8
Johnny Moes8
Pascal Tromp8
Cindy Zeefat4
Danny Siertsema6
Poule C
De Boekanier
  
Jacco ten Veen8
Martijn Lageweg8
Paul Schmidt6
Wim Vink8
Johnny Gaal4
Poule D
De Boekanier
  
Raymon Dijkman24
Fons Fennis16
Jeffrey van der Zandt6
Robin de Graaf6
Jan Wardenier6
Poule E
De Boekanier
  
Harm-Jan van Rosmalen12
Niels Kuilder20
Leonard van den Heuvel12
Erik Ensing8
Ruben Westerbeek6
Poule F
De Boekanier
  
Patrick Berghuijs16
Rogier de Haan8
Pascal de Lange12
Francois van der Avort10
Dennis van Oostende4

Knockout ronde

Verliezersronde 1/8 Finale
Jan Wardenier Cindy Zeefat 3-0
Ruben Westerbeek Dennis van Oostende 3-2
Francois van der Avort Johnny Gaal 3-2
Michel Jansen Danny Siertsema 2-3
Verliezersronde 1/4 Finale
Klaas Kingma Jan Wardenier 3-2
Ruben Westerbeek Wim Vink 1-3
Francois van der Avort Robin de Graaf 3-0
Erik Ensing Danny Siertsema 3-0
Verliezersronde 1/2 Finale
Klaas Kingma Wim Vink 3-0
Francois van der Avort Erik Ensing 3-1
Verliezersronde Finale
Francois van der Avort Klaas Kingma 2-3
Winnaarsronde 1/16 Finale
Paul Schmidt Pascal de Lange 1-3
Leonard van den Heuvel Jeffrey van der Zandt 3-0
Winnaarsronde 1/8 Finale
Erik Klaver Fons Fennis 0-3
Patrick Dobma Pascal de Lange 1-3
Jacco ten Veen Leonard van den Heuvel 0-3
Rogier de Haan Niels Kuilder 1-3
Klaas Veenstra Johnny Moes 3-2
Patrick Berghuijs Martijn Lageweg 3-0
Harm-Jan van Rosmalen Johnny Dekker 3-1
Raymon Dijkman Pascal Tromp 3-0
Winnaarsronde 1/4 Finale
Niels Kuilder Leonard van den Heuvel 3-2
Fons Fennis Pascal de Lange 3-2
Patrick Berghuijs Klaas Veenstra 3-0
Raymon Dijkman Harm-Jan van Rosmalen 3-1
Winnaarsronde 1/2 Finale
Niels Kuilder Fons Fennis 4-1
Patrick Berghuijs Raymon Dijkman 2-4
Winnaarsronde Finale
Niels Kuilder Raymon Dijkman 3-4

Programma van april

1 Competitie
8 Singles: Gesloten Individueel Recreatieklasse
8 Singles: Gesloten Individueel Superklasse
10 Singles: Ranking
15 Competitie
22 Competitie
29 Beker

Programma van mei

6 Competitie
8 Beker
13 Competitie
15 Singles: Ranking
20 Singles: Gesloten Individueel Recreatieklasse
20 Singles: Gesloten Individueel Superklasse

Programma van juni

5 Singles: Gesloten Individueel Recreatieklasse
5 Singles: Gesloten Individueel Superklasse
complete agenda

Sponsors