Ranking: Voorronde 4 - 21 feb 2020

Vrijdagavond 21 februari 2020 Aanvang 19:30 café de Zwetser

Poule A
De Zwetser
  
Raymon Dijkman20
Sander Boers12
Jordi Flobbe8
Klaas Kingma8
Paul Schmidt8
Poule B
De Zwetser
  
Pieter Veter8
Femke Herms16
Leonard van den Heuvel0
Wim Vink6
Francois van der Avort6
Poule C
De Zwetser
  
Jacco ten Veen16
Johnny de Bone8
Cindy Zeefat6
Erik Ensing4
Jan Wardenier4
Poule D
De Zwetser
  
Pascal de Lange12
Patrick Jansen12
Jeffrey van der Zandt0
Johan Musters4
Robin de Graaf0
Poule E
De Zwetser
  
Harm-Jan van Rosmalen24
Erik Klaver8
Martijn Lageweg8
Klaas Veenstra12
Rogier de Haan6
Poule F
De Zwetser
  
Patrick Berghuijs0
Johnny Moes12
Niels Kuilder8
Johnny Dekker4
Brian Slagter10

Knockout ronde

Verliezersronde 1/8 Finale
Paul Schmidt Jan Wardenier 3-1
Johnny Dekker Klaas Veenstra 2-3
Cindy Zeefat Johan Musters 3-2
Klaas Kingma Jeffrey van der Zandt 3-2
Erik Ensing Rogier de Haan 2-3
Brian Slagter Robin de Graaf 3-1
Verliezersronde 1/4 Finale
Paul Schmidt Francois van der Avort 3-1
Klaas Veenstra Cindy Zeefat 3-2
Klaas Kingma Wim Vink 3-1
Rogier de Haan Brian Slagter 1-3
Verliezersronde 1/2 Finale
Paul Schmidt Klaas Veenstra 1-3
Klaas Kingma Brian Slagter 2-3
Verliezersronde Finale
Klaas Veenstra Brian Slagter 3-1
Winnaarsronde 1/8 Finale
Raymon Dijkman Martijn Lageweg 3-1
Pieter Veter Johnny Moes 0-3
Jacco ten Veen Erik Klaver 3-2
Leonard van den Heuvel Patrick Jansen 2-3
Sander Boers Niels Kuilder 3-1
Femke Herms Patrick Berghuijs 3-1
Johnny de Bone Harm-Jan van Rosmalen 1-3
Jordi Flobbe Pascal de Lange 2-3
Winnaarsronde 1/4 Finale
Raymon Dijkman Johnny Moes 3-0
Jacco ten Veen Patrick Jansen 3-0
Sander Boers Femke Herms 0-3
Harm-Jan van Rosmalen Pascal de Lange 3-0
Winnaarsronde 1/2 Finale
Raymon Dijkman Jacco ten Veen 3-0
Femke Herms Harm-Jan van Rosmalen 2-3
Winnaarsronde Finale
Raymon Dijkman Harm-Jan van Rosmalen 3-4

Programma van april

1 Competitie
8 Singles: Gesloten Individueel Recreatieklasse
8 Singles: Gesloten Individueel Superklasse
10 Singles: Ranking
15 Competitie
22 Competitie
29 Beker

Programma van mei

6 Competitie
8 Beker
13 Competitie
15 Singles: Ranking
20 Singles: Gesloten Individueel Recreatieklasse
20 Singles: Gesloten Individueel Superklasse

Programma van juni

5 Singles: Gesloten Individueel Recreatieklasse
5 Singles: Gesloten Individueel Superklasse
complete agenda

Sponsors