Ranking: De Stand

TotaalVoorronde 1 - 8 nov 2019Voorronde 2 - 13 dec 2019Voorronde 3 - 17 jan 2020Voorronde 4 - 21 feb 2020Voorronde 5 - 13 mrt 2020Voorronde 6 - 10 apr 2020Finale avond - 15 mei 2020
PWSpLLgPLWIgPLWIgPLWIgPLWIgPLWIgPLWIgPLWIg
1. Raymon Dijkman10301900,000000,0024000,0024000,0020000,0016000,00
2. Patrick Berghuijs8801200,0024000,0016000,0016000,000000,0020000,00
3. Pascal de Lange6301100,0016000,0012000,0012000,0012000,000000,00
4. Leonard van den Heuvel5901100,0012000,0012000,0012000,000000,0012000,00
5. Gert Herms5801000,0016000,008000,00 24000,00
6. Jan Pieter van der Vegt520400,0020000,0016000,00 12000,00
7. Niels Kuilder490500,008000,008000,0020000,008000,00
8. Erik Klaver480400,0012000,00 8000,008000,0016000,00
9. Jacco ten Veen440400,008000,008000,008000,0016000,00
10. Harm-Jan van Rosmalen430700,00 12000,0024000,00
11. Martijn Lageweg430700,008000,0012000,008000,008000,000000,00
12. Klaas Veenstra400000,000000,008000,0012000,0012000,008000,00
13. Klaas Kingma390300,008000,008000,0012000,008000,000000,00
14. Fons Fennis370100,00 20000,0016000,00
15. Jeffrey van der Zandt370500,008000,006000,006000,000000,0012000,00
16. Brian Slagter340400,0012000,00 10000,008000,00
17. Johnny Dekker330300,006000,00 8000,004000,0012000,00
18. Patrick Dobma320400,00 12000,008000,00 8000,00
19. Robin de Graaf320000,008000,008000,006000,000000,0010000,00
20. Femke Herms290500,008000,00 16000,00
21. Johnny Moes290100,00 8000,0012000,008000,00
22. Rogier de Haan290300,0012000,00 8000,006000,00
23. Erik Ensing260000,000000,006000,008000,004000,008000,00
24. Pieter Veter260400,006000,008000,00 8000,00
25. Wim Vink260000,00 6000,008000,006000,006000,00
26. Cindy Zeefat240000,008000,000000,004000,006000,006000,00
27. John Michael Verheij240400,0010000,0010000,00
28. Jan Wardenier230500,004000,004000,006000,004000,00
29. Francois van der Avort210100,004000,00 10000,006000,00
30. Jordi Flobbe190300,00 8000,008000,00
31. Dennis van Oostende170100,004000,00 4000,00 8000,00
32. Wouter van der Vegt170500,00 12000,00
33. Paul Schmidt150100,00 6000,008000,00
34. Johnny Gaal140000,004000,00 4000,00 6000,00
35. Ruben Westerbeek140000,00 8000,006000,00
36. Sander Boers140200,00 12000,00
37. Patrick Jansen120000,00 12000,00
38. Robert Eleveld120000,00 12000,00
39. Johan Musters100200,004000,00 4000,00
40. Kartal Bozdag100000,004000,00 6000,00
41. Robert Struik100200,008000,00
42. Johnny de Bone90100,00 8000,00
43. Albert Jan Holman80000,008000,00
44. Dennis ten Wolde80000,00 8000,00
45. Pascal Tromp80000,00 8000,00
46. Danny Siertsema60000,00 6000,00
47. Rick Lubbinge60000,006000,00
48. Stefan van der Veen60000,00 6000,00
49. Michel Jansen40000,00 4000,00
50. Petra Hulleman40000,004000,00

Programma van april

1 Competitie
8 Singles: Gesloten Individueel Recreatieklasse
8 Singles: Gesloten Individueel Superklasse
10 Singles: Ranking
15 Competitie
22 Competitie
29 Beker

Programma van mei

6 Competitie
8 Beker
13 Competitie
15 Singles: Ranking
20 Singles: Gesloten Individueel Recreatieklasse
20 Singles: Gesloten Individueel Superklasse

Programma van juni

5 Singles: Gesloten Individueel Recreatieklasse
5 Singles: Gesloten Individueel Superklasse
complete agenda

Sponsors