Ranking: De Stand

TotaalVoorronde 1 - 8 nov 2019Voorronde 2 - 13 dec 2019Voorronde 3 - 17 jan 2020Voorronde 4 - 21 feb 2020Voorronde 5 - 13 mrt 2020Voorronde 6 - 10 apr 2020Finale avond - 15 mei 2020
PWSpLLgPLWIgPLWIgPLWIgPLWIgPLWIgPLWIgPLWIg
1. Raymon Dijkman7701700,0012000,0024000,0024000,00
2. Patrick Berghuijs6601000,0024000,0016000,0016000,00
3. Leonard van den Heuvel450900,0012000,0012000,0012000,00
4. Pascal de Lange450500,0016000,0012000,0012000,00
5. Niels Kuilder410500,008000,008000,0020000,00
6. Jan Pieter van der Vegt380200,0020000,0016000,00
7. Fons Fennis370100,00 20000,0016000,00
8. Gert Herms310700,0016000,008000,00
9. Martijn Lageweg310300,008000,0012000,008000,00
10. Klaas Kingma300200,008000,008000,0012000,00
11. Klaas Veenstra260000,006000,008000,0012000,00
12. Jacco ten Veen250100,008000,008000,008000,00
13. John Michael Verheij240400,0010000,0010000,00
14. Jeffrey van der Zandt230300,008000,006000,006000,00
15. Patrick Dobma230300,00 12000,008000,00
16. Erik Klaver220200,0012000,00 8000,00
17. Robin de Graaf220000,008000,008000,006000,00
18. Rogier de Haan200000,0012000,00 8000,00
19. Erik Ensing180000,004000,006000,008000,00
20. Jan Wardenier180400,004000,004000,006000,00
21. Pieter Veter170300,006000,008000,00
22. Cindy Zeefat160000,008000,004000,004000,00
23. Harm-Jan van Rosmalen160400,00 12000,00
24. Johnny Dekker160200,006000,00 8000,00
25. Francois van der Avort150100,004000,00 10000,00
26. Ruben Westerbeek140000,00 8000,006000,00
27. Wim Vink140000,00 6000,008000,00
28. Brian Slagter120000,0012000,00
29. Robert Eleveld120000,00 12000,00
30. Robert Struik100200,008000,00
31. Dennis van Oostende90100,004000,00 4000,00
32. Femke Herms90100,008000,00
33. Albert Jan Holman80000,008000,00
34. Dennis ten Wolde80000,00 8000,00
35. Johnny Gaal80000,004000,00 4000,00
36. Johnny Moes80000,00 8000,00
37. Pascal Tromp80000,00 8000,00
38. Paul Schmidt70100,00 6000,00
39. Danny Siertsema60000,00 6000,00
40. Rick Lubbinge60000,006000,00
41. Stefan van der Veen60000,00 6000,00
42. Johan Musters40000,004000,00
43. Kartal Bozdag40000,004000,00
44. Michel Jansen40000,00 4000,00
45. Petra Hulleman40000,004000,00

Programma van januari

25 Open Steenwijkerland ( koppels )
26 Open Steenwijkerland ( singles )
29 Competitie
30 Buitengewone Ledenvergadering

Programma van februari

5 Competitie
12 Competitie
19 Beker
21 Singles: Ranking
26 Competitie
29 Koppel Toernooi De Koperberg

Programma van maart

4 Competitie
11 Singles: Gesloten Individueel Recreatieklasse
11 Singles: Gesloten Individueel Superklasse
13 Singles: Ranking
18 Competitie
25 Competitie

Programma van april

1 Competitie
8 Singles: Gesloten Individueel Recreatieklasse
8 Singles: Gesloten Individueel Superklasse
10 Singles: Ranking
15 Competitie
22 Competitie
complete agenda

Sponsors